کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی طوطی برزیلی( کوتوله) خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تکثیر طوطی برزیلی

1. Top | #1

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر کل انجمن
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر ها
    415
    تشکر شده 351 بار در 88 ارسال

تکثیر طوطی برزیلی

در این تایپیک در مورد تکثیر طوطی برزیلی بحث و تبادل نظر میکنیم
    گفتی که تو را عذاب خواهم فرمود / من در عجبم انجا کجا خواهد بود

ان جا که تو ای عذاب ان جا نبود / انجا که تو نیستی کجا خواهد بود !

2. Top | #2

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر کل انجمن
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر ها
    415
    اولین قدم برای تکثیر طوطی برزیلی این است که یک جفت طوطی نر و ماده داشته باشیم
    خب اول اینکه باید حتما مطمعن باشید که طوطی ها شما نر و ماده هستند و دیگر باید نر و ماده همدیگه رو قبول کنند پس میتوانید چند نر تهیه کنید تا ماده بپذیره و یا از جفت های جفت خورده استفاده کنید
    برای تشخصی جسنیت طوطی برزیلی میتوانید به تایپیک تخیص جنسیت مراجعه کنید و در صورتی خیلی میخواهید مطمعن شوید میتوانید بفرستید تست dna منتها بعد چندین بار طوطی داشتن دستتون میاد که کدوم نره کدوم ماده

دومین کاری که باید انجام دهید جایی بدون استرس و در واقع طوطی برزیلی تا استرس داشته باشه اقدام به جفت گیری نمیکنه

سومین کار تهیه لونه که در تایپیک مربوطه توضیح در مورد لونه داده شده ( از لونه پلاستیکی مرغ عشق استفاده نکنید )

چهارمین کار زیر پا لونه که خیلی از دسوتان هر نظری دارند منتها طوطی های من بیشتر علاقه به کاغذ دارن

موفق باشید

3. Top | #3

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر کل انجمن
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر ها
    415

جفت گيري طوطي برزيلي

جفت گيري طوطي برزيلي

جفتگيري طوطي برزيلي به این صورت است که باید حداقل 3 دقیقه به طول انجامد و بعد از اولین جفتگیری 3 الی 5 روز بعد اولین تخم را میگذارد طوطی برزیلی معمولا تا 6 تا تخم میذارد البته بستگی به ماده دارد
    بین 21 ال 24 روز جوجه از تخم خارج میشود

4. Top | #4

شماره عضویت
    895
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال .
    نوشته اصلی توسط teac نمایش پست اصلی
    اولین قدم برای تکثیر طوطی برزیلی این است که یک جفت طوطی نر و ماده داشته باشیم
    خب اول اینکه باید حتما مطمعن باشید که طوطی ها شما نر و ماده هستند و دیگر باید نر و ماده همدیگه رو قبول کنند پس میتوانید چند نر تهیه کنید تا ماده بپذیره و یا از جفت های جفت خورده استفاده کنید
    برای تشخصی جسنیت طوطی برزیلی میتوانید به تایپیک تخیص جنسیت مراجعه کنید و در صورتی خیلی میخواهید مطمعن شوید میتوانید بفرستید تست dna منتها بعد چندین بار طوطی داشتن دستتون میاد که کدوم نره کدوم ماده

دومین کاری که باید انجام دهید جایی بدون استرس و در واقع طوطی برزیلی تا استرس داشته باشه اقدام به جفت گیری نمیکنه

سومین کار تهیه لونه که در تایپیک مربوطه توضیح در مورد لونه داده شده ( از لونه پلاستیکی مرغ عشق استفاده نکنید )

چهارمین کار زیر پا لونه که خیلی از دسوتان هر نظری دارند منتها طوطی های من بیشتر علاقه به کاغذ دارن

موفق باشید
    من برگ نخل گذاشتم خيلي دوست داشتن