یکی از سوالات مهم در ذهن همه میتونه این باشه که با چی قفس و.. را ضدعفونی کنیم
بعضی های با اب و در قرار دادن در افتاب و ...

ولی بهترین راه از نظر منم البته نظر شخصی استفاده از ضد عقونی کننده جرمی ساید پی g.c.p میباشد

اولین ماده ضدعفونی کننده غیرسمی , بسیار قوی ،موثر و بی خطر برای انسان، حیوان و محیط زیست.
فاقد خاصیت سرطانزایی و هرگونه مقاومت دارویی است و از سوی دیگر در طبیعت تجزیه شده و در نتیجه باقیمانده دارویی ندارد

ضدّعفونی *کننده*ای است که روی انواع قارچ*ها , اسپورها , باکتری*ها , ویروس*های غشـاءدار و بدون غشـا ء مؤثر است . این ضـدّعفونی *کننـده طی 15دقیقه ویروس تب برفکی , طی 30 دقیقه انواع قارچ*ها و اسپورها و طی 15 دقیقه انواع باکتری *ها را از بین میبرد ( برای جلوگیری از اکثر بیماری ها نه فقط این چند مورد) استفاده میشه
دُز مصرف : شما به ازای 200 سی سی آب 1 سی سی از جرمی ساید برای ضد عفونی وسایل و قفس طوطی استفاده میکنید
برای از بین بردن تمام ویروس های و قارچ و باکتری ها به ازی 100 سی سی 1 سی سی با اب مخلوط میکنید و به مکانهای مورد نظر اسپری میکنید در هنگام شیوع بیماری روزی 2 بار در حالت عادی هفته ای 3 بار
جرمی ساید هیچگونه خطر و عوارضی نداره مستقیما میتونید به خود طوطی اسپری کنید و اگه روی غذا پرنده بریزه و یا با آب مخلوط بشه وحتی تو چشم پرنده هم بره هیچ عوارض نداره

تمام داروخنه های دامپزشکی نیز دارند
من خودم یه لیتری خریدم 10 تومن الانم مرتب با اب 3 سی سی در 500 سی سی حل میکنم و ضد عفونی میکنم
توجه کنید خیلی خلی خوبه و پیشگری از خیلی از بیماری ها میباشد