کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی طوطی برزیلی( کوتوله) خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 178 از 186 نخستنخست ... 78128168176177178179180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 1854

موضوع: تمامي مشكلات درباره طوطي برزيلي را مطرح كنيد

1. Top | #1771

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر کل انجمن
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    424
    تشکر شده 353 بار در 90 ارسال
    نوشته اصلی توسط bahram1365 نمایش پست اصلی
    سلام دوستان یه جفت زرد دارم از همین برزیلی ها اینا جفتگیری کردن تخم هم گذاشتن اما جوجه نشدن کسی میتونه بگه دلیلش چیه و چکار کنم
    دلایل زیادی میتونه داشته باشه مهمترین دلیل میتونه به ضعیف بودن پرنده باشه لانه را بردارید 1 ماه توقویت کنید و سپس دوباره لانه را بگذارید
    توجه کنید درجه رطوبت محیط نیز عامل مهمی در جوجه شدن میباشد

2. Top | #1772

شماره عضویت
    875
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

Angry نخوابیدن روی تخم

باسلام میخواستم بپرسم من یه جفت فیشر دارم که روتخم نمیخوابن,دوهفته پیش خریدمشون باسه تاتخم,وقتی اوردمشون نخوابیدن,شبها داخل لونه میرفتن ولی روتخم نمیخوابیدن,بعداز۵روزدوبار تخم کردن,من تخماشون رووارسی کردم دیدم دوتاش ترک داره برداشتمشون,این چندروزه یه روز درمیون تخم کردن تا امروز که پنج تاشد ولی یه چندساعتی مرتب میخوابه وبعد ولش میکنه,مرتب روزنامه میبرن تولونه ولی داخل لونه روکه نگاه میکنم تخماش هرکدوم به یک طرف افتاده,اصلا تخماشو جمع نمیکنه,لطفاراهنمایی کنید:'(

کاربر مقابل از کامبیز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

teac (09-10-2017)

3. Top | #1773

شماره عضویت
    875
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال

Unhappy نخوابیدن روی تخم

باسلام,میخواستم بپرسم برای کوتوله هام ازکوزه استفاده میکنم ,چکاربکنم که تخماش اینطرف اونطرف نره,چن کوزه مثله لونه مرغ عشق گودی نداره,هرسری که داخل کوزه میشن ومیان بیرون میبینم که تخماش ازهم فاصله گرفتن,فقط کارشون شده روزنامه بردن تولونه ولی ازخوابیدن خبری نیست,دوستان عزیز راهنمایی کنید

کاربر مقابل از کامبیز عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

teac (09-10-2017)

4. Top | #1774

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر کل انجمن
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    424
    نوشته اصلی توسط کامبیز نمایش پست اصلی
    باسلام,میخواستم بپرسم برای کوتوله هام ازکوزه استفاده میکنم ,چکاربکنم که تخماش اینطرف اونطرف نره,چن کوزه مثله لونه مرغ عشق گودی نداره,هرسری که داخل کوزه میشن ومیان بیرون میبینم که تخماش ازهم فاصله گرفتن,فقط کارشون شده روزنامه بردن تولونه ولی ازخوابیدن خبری نیست,دوستان عزیز راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    ببینید شما میتوانید از کاغد بگذارید خودشون لونه سازی کنند لطفا روزنامه را در دسترسشون قرار ندهید

5. Top | #1775

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر کل انجمن
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    424
    نوشته اصلی توسط کامبیز نمایش پست اصلی
    باسلام میخواستم بپرسم من یه جفت فیشر دارم که روتخم نمیخوابن,دوهفته پیش خریدمشون باسه تاتخم,وقتی اوردمشون نخوابیدن,شبها داخل لونه میرفتن ولی روتخم نمیخوابیدن,بعداز۵روزدوبار تخم کردن,من تخماشون رووارسی کردم دیدم دوتاش ترک داره برداشتمشون,این چندروزه یه روز درمیون تخم کردن تا امروز که پنج تاشد ولی یه چندساعتی مرتب میخوابه وبعد ولش میکنه,مرتب روزنامه میبرن تولونه ولی داخل لونه روکه نگاه میکنم تخماش هرکدوم به یک طرف افتاده,اصلا تخماشو جمع نمیکنه,لطفاراهنمایی کنید:'(
    سلام
    ببین دوست عزیز
    اونطوری که متوجه شدم زمانی طوطی را خریدید تخم داشتن ؟
    اول اینکه باید مطمعن باشید تخم ها برای خودشون بوده یا فروشنده خودش گذاشته
    در مورد اینکه دوباره 5 تا تخم کردن کلا طوطی کوتوله 6 تا تخممیکنه چطور ممکنه که سه تا داشته و 5 تا دیگه دوباره تخم کرده ؟؟ یکم شک دارم
    لطفا عکس بگیرید

6. Top | #1776

شماره عضویت
    880
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال

زخم شدن پای طوطی برزیلی

سلام دوستان ، نمیدونم چرا زخم شده پای راستش ، از دیشب فهمیدم که اینطوری شده ، چیکار باید کنم اوکی شه؟احساس درد نمیکنه ، اخه کل قفسو میگرده و از قفس آویزون میشه رو میله ها خیلی عادی وای میسته و میره رو تاب ، تاب میخوره

photo_2017-12-05_13-11-27.jpg

photo_2017-12-05_13-11-36.jpg

photo_2017-12-05_13-13-40.jpg

7. Top | #1777

شماره عضویت
    884
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    1
    سلام. دوستان عزیز.من یک جفت فیشرآبی کاربنی دارم .یک خونه چوبی برای آنها درست کردم داخلش پوشال کولر گذاشتم بیشترش رو ریختن بیرون میتونین علتش رو بگین اندازه خونه 13×15×25 هست ممنون

8. Top | #1778

شماره عضویت
    888
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    سلام به همگی
    اول اینو بگم که من 15 سالی بود که عروس داشتم و از همه نوع رنگش هم جوجه کشیدم اما تا بحال کوتوله نداشتم
    تا دو هفته پیش که یجفت کوتوله خریدم ، نر یقه زرد و ماده فیشر طلایی
    اینو بگم که از اونی که خریدم اعتماد کامل دارم و ایشون سالن دار هستند و دوست قدیمی ، ایشون از این جفت یبار چهارتا جوجه گرفتند
    من این جفت رو آوردم و به توصیه این دوستمون که می گفت استراحت کردند و کاملا آماده هستند من بعد چند روز لونه گذاشتم
    پرنده ها اول خیلی میترسیدند اما الان کم کم دارن طبیعی میشن
    از روز بعدی که لونه گذاشتم نر شروع کرد به کاغذ کندن و بردن تو لونه که من پوست ذرت رو تمیز شستم و خشک کردم و گذاشتم واسشون که استقبال کردن و میبرن تو لونه
    اما چندتا مشکل من دیدم
    اول اینکه اصلا کنار هم نمیشینند و ماده همیشه از نر فراری هست و خیلی کم پیش میاد کنار هم باشن
    دوم اینکه از دیروز نر با ماده دعوا میکنه ، ماده میخاد بره تو لونه نر میزنش و اصلا کنار هم که میخان قرار میگیرن نر میزنه (البته نه شدید مثل مشاجرست) و ماده واسه همین همیشه فراریه
    البته امروز عصر من یه صحنه فک کنم پیش اومد که نر غذا داد به ماده
    من تازه واردم تو دنیای کوتوله ها و ممنون میشم کامل منو راهنمایی کنید این بحثا و دعواهاشون نگرانم کرده
    ممنون از همگی ببخشید طولانی شد

9. Top | #1779

شماره عضویت
    889
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    نوشته اصلی توسط yaqma نمایش پست اصلی
    سلام دوستان ، نمیدونم چرا زخم شده پای راستش ، از دیشب فهمیدم که اینطوری شده ، چیکار باید کنم اوکی شه؟احساس درد نمیکنه ، اخه کل قفسو میگرده و از قفس آویزون میشه رو میله ها خیلی عادی وای میسته و میره رو تاب ، تاب میخوره

photo_2017-12-05_13-11-27.jpg

photo_2017-12-05_13-11-36.jpg

photo_2017-12-05_13-13-40.jpg
    احتمالا به جایی از قفس گیر کرده اینجوری شده!

.................................
    دانلود فیلم

10. Top | #1780

شماره عضویت
    873
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    سلام دوستان
    من يه جفت زرد صورت هلويي دارم . نر و ماده جفت خورده هستن . هر سري از چهار تا تخم كه مي زارن فقط يه دونه جوجه مي شه و بقيه تخم ها جوجه داخلشون كامل ميشه ولي مي ميره و بيرون نمي ياد .. فكر كنم مشكل تامين رطوبت هست . اتاقي كه قفس داخلشه 4 در 5 هست علارغم اينكه دستگاه بخور سرد 24 ساعته داخلش كار مي كنه ولي رطوبت بيشتر از 35 درصد نمي ره . لطفا اگه راه حلي داريد براي تامين رطوبت بهم بديد. ممنون .محل ديگه ايي هم ندارم كه جابجاشون كنم .

صفحه 178 از 186 نخستنخست ... 78128168176177178179180 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع