کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی طوطی برزیلی( کوتوله) خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 185 از 185 نخستنخست ... 85135175183184185
نمایش نتایج: از شماره 1,841 تا 1,845 , از مجموع 1845

موضوع: تمامي مشكلات درباره طوطي برزيلي را مطرح كنيد

1. Top | #1841

شماره عضویت
    962
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.11
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نوشته اصلی توسط admin نمایش پست اصلی
    سلام شما کدام شهر هستید لانه چه جنسیه دما ممکنه توی این کار تاثیر داشته باشه منظورم رطوبته یا جفت شما ممکنه خواهر برادر باشن لاوبردهای شما چه رژیم غذایی دارند
    سلام ادمین عزیز اگه وقت کردی منم چن تا سوال داشتم

2. Top | #1842

شماره عضویت
    962
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.11
    تشکر ها
    1
    الوووووو جواب مارم بدید

3. Top | #1843

شماره عضویت
    962
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.11
    تشکر ها
    1
    باسلامو خسته نباشید
    من قبلا اینجا نوشتم کسی جواب نداد مجبور شدم از پرنده فروش کمک بگیرم
    من ی جفت فیشر نرو ماده گرفته بودم ک خیلی دعوا میکردن حتی ی سری ب قدی ک ماده خونی شده بود ک بردم پیش پرنده فروش براش اسپری زد اوردم خونه خوب شد ولی بازم دیدم دعوا میکنن ولی اینم بگم ک همو میخاروندن یهو دعواشون میشد ک بردم پیش پرنده فروش گفت بیار برات ماده رو عوض کنم ک بردم پیشش ماده رو برام عوض کرد میگفت این امادگی نداره ولی ماده وسیله میبرد تو لونه بعضی وقتا ام میدیدم نره ی غذا ب ماده میداد حالا در هر صورت پرنده فروشه عوضش کرد ی ماده دیگ بهم داد الان اوردمش لونشونو ور داشتم چون نره میرفت تو نمیزاشتم این ماده جیده بیاد تو گفتم ور دارم بهتره الان شبا اینا کناره هم نمیخوابن هر کدوم روی چوب جدا میخوابن بعضی وقتا ام ک کوچولو بهم نوک میزنن دعواشون میشه صر صداشونم خیلی زیاد شده اینم بگم ک نره وقتی میپن میرم سمتش میاد جلو دستمو ک میبرم جلو راحت گاز میگیره دریغ از ی ذره ترسیدن حالا میخوام بدونم بنظرتون این ماده جدیده جفت میخوره براشون ارزنو کتان نسبت ۳ ب ۱ ریختم یخورده ام هفت تخم قاطی کردم از یکیم شنیدم میگفت هفت تخمو هفته ای ی بار بده هفته ای دوبارم تخمه قرمز بده چون چربیش کمتره هر روزم ی غذا متنوع براسون میزارم یروز تخم مرغ ابپز یروز عدس پخته شده یروز جوونه گندم یروزم ذرت ابپز کلا اونقدی گ ب اینا میرسم ب خودم نمیرسم اگه یخورده راهنماییم کنید ممنون میشم بنظرتون جفت میخورن امیدی هست یا اشتبله کردم اون اولیرو عوض کردم اونم چون خیلی دعوا میکردن اینم بگم ک نره هر چیزی ک ماده میگیره ب نوکش رو دوسداره ازش بگیره مثلا کاغذ بهش میدی سریع میره سمته ماده تا ازش بگیره منتظر جوابتون هستم

4. Top | #1844

شماره عضویت
    962
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.11
    تشکر ها
    1
    بعد اینم میخواستم بدونم کی براشون لونه بزارم چ موقع خوبه چجوری بفهمم ک اسنا جفت خوردن راهی برای زودتر جفت خوردن هست مولتی ویتامینای مخصوص پرنده چی هست براشون کف دریا گذاشتم غذاشونم ک بهشون میدم ینی همه این غذا ها روزی ی بار بسه مثلا تخم مرغ روزی ی بار بسه یا باید تکرار شه تو طول روز یا عدس و گندمو این چیزا من اینارو براشون یروز اونم دوسه ساعت چون زود خراب میشن مخصوصا تخم مرغ

5. Top | #1845

شماره عضویت
    962
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    1.11
    تشکر ها
    1

صفحه 185 از 185 نخستنخست ... 85135175183184185

کلمات کلیدی این موضوع