کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی طوطی برزیلی( کوتوله) خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 179 از 179 نخستنخست ... 79129169177178179
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,788 , از مجموع 1788

موضوع: تمامي مشكلات درباره طوطي برزيلي را مطرح كنيد

1. Top | #1781

شماره عضویت
    894
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال .
    سلام. ما یه جفت کوتوله بریزیلی داریم (جفت ها از یک گونه نیستن فقط دومی رو خریدیم اولی تنها نباشه) دوتاشون هم دست اموز اند..همیشه هم تو خونه ول بودن فقط موقع خواب میبردیمشون تو قفس..ولی نزدیک دوماهه بیشتر تو قفس میذاریمشون و کمتر میارمیشون بیرون که کمتر خرابکاری بکنن...اما پرنده ماده (همون پرنده دومی که گرفتیم) حدود سه هفته س خیلی خیلی وحشی شده..نزدیک قفس میشی میاد طرفت تلاش میکنه دستتو گاز بگیره..نمیذاره در قفس رو باز کنیم..نمیذاره هم اون یکی دیگه از قفس بیاد بیرون..نزدیک قفس هم که باشیم عین نگهبان دم در قفس میشینه..غذا هم میریزیم نمیخوره تا نزدیک باشیم نمیخوره..از نظر سلامتی ظاهر به نظر خوبه ولی جفت نر خیلی خیلی لاغر شده..پرنده نر رو بیشتر از یکساله داریم و ماده رو حدود پنج شش ماه..اولش با خودمون گفتیم شاید میخواد تخم بذاره که انقد وحشیه ولی خب خبری که نبوده..و اینکه این دوتا اصلا از یک مدل نیستن..دلیل اینقدر وحشی شدنش رو نمیدونم و میترسم همینجور وحشی بمونه. قبل اینا خیلی پرنده ارامی بود حتی از اون یکی هم ارومتر بود

کاربر مقابل از Zinki عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

teac (02-17-2018)

2. Top | #1782

شماره عضویت
    895
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    0
    سلام
    علت لرزش بالهای طوطی چی هست؟
    (صورت هلویی ماده)

کاربر مقابل از mkh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

teac (02-17-2018)

3. Top | #1783

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر کل انجمن
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر ها
    415
    تشکر شده 351 بار در 88 ارسال
    نوشته اصلی توسط Zinki نمایش پست اصلی
    سلام. ما یه جفت کوتوله بریزیلی داریم (جفت ها از یک گونه نیستن فقط دومی رو خریدیم اولی تنها نباشه) دوتاشون هم دست اموز اند..همیشه هم تو خونه ول بودن فقط موقع خواب میبردیمشون تو قفس..ولی نزدیک دوماهه بیشتر تو قفس میذاریمشون و کمتر میارمیشون بیرون که کمتر خرابکاری بکنن...اما پرنده ماده (همون پرنده دومی که گرفتیم) حدود سه هفته س خیلی خیلی وحشی شده..نزدیک قفس میشی میاد طرفت تلاش میکنه دستتو گاز بگیره..نمیذاره در قفس رو باز کنیم..نمیذاره هم اون یکی دیگه از قفس بیاد بیرون..نزدیک قفس هم که باشیم عین نگهبان دم در قفس میشینه..غذا هم میریزیم نمیخوره تا نزدیک باشیم نمیخوره..از نظر سلامتی ظاهر به نظر خوبه ولی جفت نر خیلی خیلی لاغر شده..پرنده نر رو بیشتر از یکساله داریم و ماده رو حدود پنج شش ماه..اولش با خودمون گفتیم شاید میخواد تخم بذاره که انقد وحشیه ولی خب خبری که نبوده..و اینکه این دوتا اصلا از یک مدل نیستن..دلیل اینقدر وحشی شدنش رو نمیدونم و میترسم همینجور وحشی بمونه. قبل اینا خیلی پرنده ارامی بود حتی از اون یکی هم ارومتر بود
    سلام دوست عزیز اینکه میگید اهلی بودن و الان گاز میگره خیلی عجیه چون میفرمایید تخم هم نکردن !!! اگر جفتگیری ازشون ندید به نظرم جدا کنید از هم چند روزی تا ببینید بهتر میشن یا خیر
    گفتی که تو را عذاب خواهم فرمود / من در عجبم انجا کجا خواهد بود

ان جا که تو ای عذاب ان جا نبود / انجا که تو نیستی کجا خواهد بود !

4. Top | #1784

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر کل انجمن
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر ها
    415
    تشکر شده 351 بار در 88 ارسال
    نوشته اصلی توسط mkh نمایش پست اصلی
    سلام
    علت لرزش بالهای طوطی چی هست؟
    (صورت هلویی ماده)
    سلام دوست عزیز
    متوجه منظورتون نمیشم لرزش در چه حالت میتونه از استرس باشه البته درست متوجه نمیشم
    گفتی که تو را عذاب خواهم فرمود / من در عجبم انجا کجا خواهد بود

ان جا که تو ای عذاب ان جا نبود / انجا که تو نیستی کجا خواهد بود !

5. Top | #1785

شماره عضویت
    895
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    0
    نوشته اصلی توسط teac نمایش پست اصلی
    سلام دوست عزیز
    متوجه منظورتون نمیشم لرزش در چه حالت میتونه از استرس باشه البته درست متوجه نمیشم
    يه طوطى كوتوله ى ماده دارم كه بيشتر اوقات بالش لرزش داره .استرس هم ندارن ، جاشون ثابته تخم هم دارن اتفاقا .از نظر تغذيه مشكلى نداره حركاتش هم طبيعيه اما نميدونم چرا وقتي ثابت ميشينه بالهاش يه خورده لرزش دارن.

6. Top | #1786

شماره عضویت
    894
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    0
    نوشته اصلی توسط teac نمایش پست اصلی
    سلام دوست عزیز اینکه میگید اهلی بودن و الان گاز میگره خیلی عجیه چون میفرمایید تخم هم نکردن !!! اگر جفتگیری ازشون ندید به نظرم جدا کنید از هم چند روزی تا ببینید بهتر میشن یا خیر
    بله خیلی اروم بود...چرا جفت گیری کردن ولی تخم نذاشتن..بله راست میگید جدا شون میکنیم شاید اینجوری بهتر بشه ..البته فعلا تصمیم داریم قفس رو بذاریم کنار و از قفس بیرون باشن..چون توی قفس که هست وحشی تره..ممنون از پاسخگویی تون:-) :-)

7. Top | #1787

شماره عضویت
    901
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    سلام من 4 تا طوطی دارم دوتا پدر و مادر دوتای دیگه هم جوجه اوناست
    یکی از والدین چند تا از هر بالش حدودا سفید شده چندتا پرنده فروشی رفتم هر کدوم یک دارو نشون دادن گفتن اینو ببر برای پرنده بده استفاده کنه
    که نه داروها یکی بود شاید از یک شرکت بود ولی اصلا با هم همخونی نداشتن باید چیکار کنم

8. Top | #1788

شماره عضویت
    902
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    با عرض سلام
    بنده دیروز یه جفت فیشر خریداری کردم مشکلی که دارم اینه که به شدت بی قرارن یعنی کل میله های قفسو با نوکشون میگیرن و دنبال راه فرارن یه وقتایی هم بی صدا بالای قفسو میگیرن و چرت میزنن
    ضمنا دیشب یکی از فیشرا تو لونه خوابید و اون یکی کف قفس ولی در کل باهم ارتباط خاصی ندارن
    سوالم اینه آیا این موارد طبیعیه؟ و اگر نیست مشکل کجاست
    با تشکر

صفحه 179 از 179 نخستنخست ... 79129169177178179

کلمات کلیدی این موضوع