کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی طوطی برزیلی( کوتوله) خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 99 از 101 نخستنخست ... 4989979899100101 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1002

موضوع: خريد و فروش طوطي برزيلي lovebirds

1. Top | #981

شماره عضویت
    601
    عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر ها
    173
    تشکر شده 240 بار در 135 ارسال
    [QUOTE=mahsa;3782]سلام دوستان ...یک جفت فیشر مولد دارم که به دلیل جابجایی و نداشتن مکان کافی و دلایل دیگه مجبور به فروش هستم پرنده نر من که تو بیشتر سایتها معروف به جیگر طلا هستش و رام چموش هستش حدود 5 سال هستش دارمش و وحشی بود که رامش کردم جوجه کشی زیاد داشتم ازشون و جوجه هاشم تو همین سایتها فروختم همین ماه قبل هم آخرین جوجشو فروختم که آگهیشم هنوز هست .... پرنده نر بسیار شیطون و بسیار باهوشه و روی دست و سر میاد و بوس میده و به قفس اشاره کنیم توی قفس میره علاقه زیادی به بازی با انگشت داره و از بازیگوشی هاش فیلم زیاد دارم و میتونم لینک فیلمهاشو بگذارم و تو همین سایت قسمت آلبوم ها آلبوم جیگر طلا عکس گذاشتم ... لینکش تو امضا پایین صفحه هم هست ....پرنده ماده رام نیست اما بسیار سالم و سرحال و یکم بدجنس و خونه داریش حرف نداره .... برام مهمه به کسی بفروشم که بهشون آزادی بده چون تا الان بهشون آزادی دادم و تو قسمت بالکن یا پاسیو ازاد بودند ... میتونم صبر کنم و با تخم و جوجه تحویل بدم اما قیمتش با جوجه هاش میره بالا .....به صورت تکی هم اگر کسی خواست میتونم بفروشم قیمت جفت با قفس رو 550 گذاشتم

[
    با سلام
    مهسا خانم من سال گذشته یه جائی عکس این اشیونه که شما گذاشتین را دیدم که
    تا سقفش را پر از کاغذ کرده بودن
    درسته؟

کاربر مقابل از mehdy_aminy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mahsa (06-09-2015)

طوطی و کلاغ هر دو یکسان خلق شدند .طوطی به حکم الهی اعتراض کرد و زیبا شد و کلاغ راضی به حکم خالق .
    اکنون سالهاست طوطی در بند است و کلاغ ازاد .
    به حکم الهی راضی باش تا همیشه ازاد باشی

2. Top | #982

شماره عضویت
    35
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    157
    تشکر شده 239 بار در 79 ارسال
    [QUOTE=mehdy_aminy;3784]
    نوشته اصلی توسط mahsa نمایش پست اصلی
    سلام دوستان ...یک جفت فیشر مولد دارم که به دلیل جابجایی و نداشتن مکان کافی و دلایل دیگه مجبور به فروش هستم پرنده نر من که تو بیشتر سایتها معروف به جیگر طلا هستش و رام چموش هستش حدود 5 سال هستش دارمش و وحشی بود که رامش کردم جوجه کشی زیاد داشتم ازشون و جوجه هاشم تو همین سایتها فروختم همین ماه قبل هم آخرین جوجشو فروختم که آگهیشم هنوز هست .... پرنده نر بسیار شیطون و بسیار باهوشه و روی دست و سر میاد و بوس میده و به قفس اشاره کنیم توی قفس میره علاقه زیادی به بازی با انگشت داره و از بازیگوشی هاش فیلم زیاد دارم و میتونم لینک فیلمهاشو بگذارم و تو همین سایت قسمت آلبوم ها آلبوم جیگر طلا عکس گذاشتم ... لینکش تو امضا پایین صفحه هم هست ....پرنده ماده رام نیست اما بسیار سالم و سرحال و یکم بدجنس و خونه داریش حرف نداره .... برام مهمه به کسی بفروشم که بهشون آزادی بده چون تا الان بهشون آزادی دادم و تو قسمت بالکن یا پاسیو ازاد بودند ... میتونم صبر کنم و با تخم و جوجه تحویل بدم اما قیمتش با جوجه هاش میره بالا .....به صورت تکی هم اگر کسی خواست میتونم بفروشم قیمت جفت با قفس رو 550 گذاشتم

[
    با سلام
    مهسا خانم من سال گذشته یه جائی عکس این اشیونه که شما گذاشتین را دیدم که
    تا سقفش را پر از کاغذ کرده بودن
    درسته؟
    سلام آقا مهدی .... بله درسته تو همین سایت هم گذاشته بودم از ماده هایی که داشتم دو تا شون این اخلاق رو دارن و علاقه خیلی زیادی به برش کاغذ دارن و تا اونجا که جا داشته باشه پر کاغذ میکنند لونه رو یعنی اینقدر کاغذ دوس دارن که با اینکه وحشی هستند اگه دستم کاغذ ببینه میاد میگیره .... این ماده ای هم که الان دارم همینطوره و جالب تر اینکه داخل لونه با کاغذ یه حفره د رست میکنه یعنی میشه لونه در لونه .... اما از علاقشون به خونه داری و بچه داری خوشم میاد

کاربر مقابل از mahsa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mehdy_aminy (06-11-2015)

آلبوم جیگر طلا
    http://minitooti.ir/album.php?albumid=1

3. Top | #983

شماره عضویت
    601
    عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر ها
    173
    [QUOTE=mahsa;3786]
    نوشته اصلی توسط mehdy_aminy نمایش پست اصلی

سلام آقا مهدی .... بله درسته تو همین سایت هم گذاشته بودم از ماده هایی که داشتم دو تا شون این اخلاق رو دارن و علاقه خیلی زیادی به برش کاغذ دارن و تا اونجا که جا داشته باشه پر کاغذ میکنند لونه رو یعنی اینقدر کاغذ دوس دارن که با اینکه وحشی هستند اگه دستم کاغذ ببینه میاد میگیره .... این ماده ای هم که الان دارم همینطوره و جالب تر اینکه داخل لونه با کاغذ یه حفره د رست میکنه یعنی میشه لونه در لونه .... اما از علاقشون به خونه داری و بچه داری خوشم میاد
    با سلام
    مهسا خانم با وجود لونه ی پر از کاغذ به راحتی میتونن بچه هاشون را بزرگ کنن؟
    طوطی و کلاغ هر دو یکسان خلق شدند .طوطی به حکم الهی اعتراض کرد و زیبا شد و کلاغ راضی به حکم خالق .

4. Top | #984

شماره عضویت
    35
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    157
    شاید باورتون نشه اما ماده اولی که داشتم وقتی دید لونه نمیتونه راضیش کنه رفت توی اون پارچه ای که معمولا دور قفس میپیچن که دون نریزه رو زمین و اونجا رو پر از کاغذ کرد و یه لونه حسابی واسه خودش درست کرد کلی هم اونجا جوجه داد .... نمیدونم اخلاقای خاصی دارن این فیشر های ماده ...البته من خیلی به قول معروف لی لی به لالای اینا میگذاشتم و مطابق میلشون رفتار میکردم و راحتشون گذاشته بودم .....اینم همینطوره البته اون کاغذ میبره اما من کاغذا رو در میارم در واقع یه سرگرمی شده واسش .... سری قبل که مشکلی نبود اما از این به بعد کم کاغذ براش گذاشتم با راهنمایی های شما ..... اینم اون لونه توی پارچه که گفتم البته همه این مسائل و عکسها رو اون اوایلی که این سایت راه اندازی شد رو من گفته بودم

1302644183.jpg

mehdy_aminy (06-15-2015)

آلبوم جیگر طلا

5. Top | #985

شماره عضویت
    601
    عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر ها
    173
    [QUOTE=mahsa;3788]شاید باورتون نشه اما ماده اولی که داشتم وقتی دید لونه نمیتونه راضیش کنه رفت توی اون پارچه ای که معمولا دور قفس میپیچن که دون نریزه رو زمین و اونجا رو پر از کاغذ کرد و یه لونه حسابی واسه خودش درست کرد کلی هم اونجا جوجه داد .... نمیدونم اخلاقای خاصی دارن این فیشر های ماده ...البته من خیلی به قول معروف لی لی به لالای اینا میگذاشتم و مطابق میلشون رفتار میکردم و راحتشون گذاشته بودم .....اینم همینطوره البته اون کاغذ میبره اما من کاغذا رو در میارم در واقع یه سرگرمی شده واسش .... سری قبل که مشکلی نبود اما از این به بعد کم کاغذ براش گذاشتم با راهنمایی های شما ..... اینم اون لونه توی پارچه که گفتم البته همه این مسائل و عکسها رو اون اوایلی که این سایت راه اندازی شد رو من گفته بودم

سلام
    مهسا خانم پرنده ها ازاد بودن و درب قفس همیشه باز بود؟
    واقعا جفت خوبی بودن

6. Top | #986

شماره عضویت
    35
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    157
    [QUOTE=mehdy_aminy;3790]
    نوشته اصلی توسط mahsa نمایش پست اصلی
    شاید باورتون نشه اما ماده اولی که داشتم وقتی دید لونه نمیتونه راضیش کنه رفت توی اون پارچه ای که معمولا دور قفس میپیچن که دون نریزه رو زمین و اونجا رو پر از کاغذ کرد و یه لونه حسابی واسه خودش درست کرد کلی هم اونجا جوجه داد .... نمیدونم اخلاقای خاصی دارن این فیشر های ماده ...البته من خیلی به قول معروف لی لی به لالای اینا میگذاشتم و مطابق میلشون رفتار میکردم و راحتشون گذاشته بودم .....اینم همینطوره البته اون کاغذ میبره اما من کاغذا رو در میارم در واقع یه سرگرمی شده واسش .... سری قبل که مشکلی نبود اما از این به بعد کم کاغذ براش گذاشتم با راهنمایی های شما ..... اینم اون لونه توی پارچه که گفتم البته همه این مسائل و عکسها رو اون اوایلی که این سایت راه اندازی شد رو من گفته بودم

سلام
    مهسا خانم پرنده ها ازاد بودن و درب قفس همیشه باز بود؟
    واقعا جفت خوبی بودن
    بله تو این چند سالی که من این جفت رو داشتم آزاد بودن و خودشون شبا میرفتن تو لونه منم در رو میبستم فردا صبح یا ظهر هم در رو باز میکردم و اینطور نبود که بخوان شب رو بیرون بمونند و اتفاقا خیلی خوب هم نتیجه گرفتم و پرنده خیلی بهتر ارتباط برقرار میکنه مثلا ماده وحشی گرفتم اما بعد از یکماه ترسش ریخت و نزدیک من میشد ...

mehdy_aminy (06-18-2015)

آلبوم جیگر طلا

7. Top | #987

شماره عضویت
    601
    عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر ها
    173
    [QUOTE=mahsa;3794]
    نوشته اصلی توسط mehdy_aminy نمایش پست اصلی

بله تو این چند سالی که من این جفت رو داشتم آزاد بودن و خودشون شبا میرفتن تو لونه منم در رو میبستم فردا صبح یا ظهر هم در رو باز میکردم و اینطور نبود که بخوان شب رو بیرون بمونند و اتفاقا خیلی خوب هم نتیجه گرفتم و پرنده خیلی بهتر ارتباط برقرار میکنه مثلا ماده وحشی گرفتم اما بعد از یکماه ترسش ریخت و نزدیک من میشد ...
    سلام
    مهسا خانم
    دیگه خبری از پرنده هاتون به ما نمیدین

8. Top | #988

شماره عضویت
    601
    عنوان کاربر
    Senior Member
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر ها
    173
    نوشته اصلی توسط Mahnaz2371 نمایش پست اصلی
    سلام.

گروه طوطی سانان در تلگرام...

کسانی که مایل هستند این شماره رو سیو کنند و داخل تلگرام درخواست دعوت به گروه رو بفرمایند, باتشکر

09136018307
    دوست عزیز مهناز خانم سلام
    نیاز نبود شما در همه ی تایپیک ها پست بزنی
    توی یکیش هم پست میزدی دوستان حتما متوجه میشدن
    موفق باشی

9. Top | #989

شماره عضویت
    115
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    162
    تشکر شده 383 بار در 122 ارسال
    سلام

دو عدد برزیلی حدودا هفت ماهه

سبز صورت هلویی که به احتمال زیاد نر می باشد . قیمت : 140000 تومان

لوتینو که به احتمال زیاد ماده می باشد . قیمت : 170000 تومان

هر دو از جوجه های پرنده های خودم هستن

دستی نیستن اما خیلی هم از آدم نمیترسن

10. Top | #990

شماره عضویت
    478
    عنوان کاربر
    کاربر سایت
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    27
    تشکر شده 58 بار در 28 ارسال
    فروش 4 عدد برزیلی آبی ماسکدار 3.5 ماهه
    هر 2 تاش از یه پدر و مادر مختلف هستند
    در سلامت کامل و زیبایی هستند
    قیمت هر 4 تاش 900

2 کاربر مقابل از djcracker عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

bashar (09-08-2015), mehdy_aminy (09-17-2015)

صفحه 99 از 101 نخستنخست ... 4989979899100101 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع